O mnie

Poznajmy się

Cześć! Mam na imię Artur i jestem osobą o dość szerokim spektrum działalności.

O sobie mogę powiedzieć krotko – strateg i wielki miłośnik książek. Obserwuję procesy marketingowe, prowadzę kampanie, generuję leady sprzedażowe, a przy tym jestem tłumaczem, copywriterem, dziennikarzem, blogerem i PR-owcem. Moją pasją jest szeroko pojęta komunikacja i content marketing.

Branża

Z branżą transportową jestem związany od kilku lat. Miałem przyjemność współpracować ze znanymi markami, specjalizującymi się w obszarze IT, nowych technologii, telematyki i usług dla sektora TSL. Przyjaźnię się z mediami i managerami marketingu, koresponduję z podmiotami około transportowymi i z wielką przyjemnością uczestniczę na wszelkiego rodzaju eventach branżowych.

Blog

Początkowo powstał w ramach pewnego eksperymentu. Mianowicie, nurtowała mnie myśl o drodze, jaką musi przebyć treść, by odbiorcy mogli trafić na nią w wyniku wyszukiwania organicznego. Content marketing zyskuje coraz większe znaczenie, bije przy tym marketing tradycyjny. Jednak bez odpowiedniej dystrybucji dotarcie z treścią do potencjalnych klientów jest…no właśnie, jakie? Trudne, niemożliwe czy bardzo łatwe?

Blog dość szybko zyskał swoich stałych czytelników i uznanie branży. Postanowiłem zatem kontynuować jego prowadzenie.

Prywatnie

Miłośnik fantasy, kultury europejskiej i geografii. Lubię dobre piwo i strategiczne gry planszowe.