Jak pomóc koledze, czyli niezwykła akcja kobiet-kierowców

Wyszperane

12 kobiet, pracujących na co dzień jako kierowcy ciężarówek, postanowiło wziąć udział w akcji charytatywnej i uzbierać środki, potrzebne ich choremu koledze Jackowi. Babki nie myślały długo i zrealizowały świetną akcję: “Szpilki w transporcie”.

“Szpilki w transporcie”, czyli niezwykła akcja zwykłych ludzi

“Szpilki w transporcie” to kalendarz, który można kupić za 30 złotych. Zawiera zdjęcia 12 kierowców płci pięknej, które nie boją się smaru, ryku ogromnych maszyn, ciężkiej pracy i wyzwań. W trakcie sesji pokazały się jednak zupełnie od innej strony – tej zmysłowej, kobiecej.

Jednocześnie dziewczyny opowiedziały o swoim zawodzie: wolności, nieustannych zmianach, życia w trasie. Akcja zarówno wzruszająca, jak i inspirująca.

Wsparcie dla Jacka Dziemieszonka

Jacek to kierowca z województwa opolskiego. Niestety, pewnego dnia usłyszał druzgocącą wiadomość: nieoperacyjny nowotwór na wlocie do żołądka. Dzięki chemioterapii i naświetleniom wygrał dla siebie jeszcze rok. Jak dotąd rodzina wydała ponad 200 tys. złotych, jednak środków ciągle brakuje.

Inicjatywa Ani, Olgi, Renaty, Ady, Natalii, Adrianny, Klaudii, Eweliny, Ani, Mileny, Patrycji i Martyny może pomóc Jackowi. Wesprzyjmy zatem akcję i kupmy kalendarz:

Kalendarz “Szpilki w transporcie”

Artur

Dodaj komentarz